Author Topic: Engleski - može pomo??  (Read 45959 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #45 on: 03/June/2010 »
Ja ga ne mogu ni pokrenut. Registrovao sam se ali nista.

moraš dozvolit da se otvori pop-up prozor
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline mirzado

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #46 on: 03/June/2010 »
evo sad riješio taj test i kaže na kraju:

------------------------------------------------------------------------

Congratulations! You have finished your Placement Test.
We have assessed you as:
BERLITZ LEVEL 5
• Your vocabulary and grammar levels are equivalent.
• Your written competence and listening competence levels are equivalent.
We recommend the following Berlitz program(s):
PROGRAM LEVEL 5 for some useful review
-or
PROGRAM LEVEL 6

Copyright 2004 - 2010 Auralog S.A. All rights

------------------------------------------------------------------------
• 1 - 2: Functional: command of the language sufficient to communicate in a very limited way, in the simplest oral and listening situations.

• 3 - 4. Intermediate: able to converse in English with others on a variety of general subjects and can understand discussions on familiar topics.

• 5 - 6: Upper-intermediate: can communicate competently and comfortably in English in many professional and personal situations.

• 7 - 8: Advanced: speakers are at an advanced level in their command of English.

• 9 - 10: Professional/Native: speakers are at the professional level and have full command of the English language.
-------------------------------------------------------------------------

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #47 on: 03/June/2010 »
Dobio sam 1 od BERLITZ.

  :nono: oT :nono: oT :nono: oT :tuctuc: :tuctuc: :tuctuc:

 ka ne ucim dovoljno :haha: :haha:

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #48 on: 04/June/2010 »
zagrij stolicu malo bolje, evo imam ja jedan program koji to može malo pomoći a imaš i online provjeru znanja

evo ti ga na torrentu:
http://www.kickasstorrents.com/tell-me-more-englisch-performance-2008-wawaz-net-v9-0-iso-t1730764.html

EDIT: Progam je jako sličan, mogao bi čak reći i isti kao Berlitz, pa je dosta pogodan za vježbanje
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #49 on: 04/June/2010 »
Hvala Jozo_rb. Valjda ce biti od pomoci.

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #50 on: 04/June/2010 »
zagrij stolicu malo bolje, evo imam ja jedan program koji to može malo pomoći a imaš i online provjeru znanja

evo ti ga na torrentu:
http://www.kickasstorrents.com/tell-me-more-englisch-performance-2008-wawaz-net-v9-0-iso-t1730764.html

EDIT: Progam je jako sličan, mogao bi čak reći i isti kao Berlitz, pa je dosta pogodan za vježbanje

eee, imam jedno pitanje u vezi Tell me more-a :) imam ja jednu verziju, mislim daje starija.. al neželi mi pokrenut na windows 7, javlja grešku.. al pokreće na xp.. al imam novi laptop pa mi ne podržava xp :( jesi čuo što za to? il imao sličan problem? tnx

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #51 on: 04/June/2010 »
meni na laptopu i na kompu na win 7-ici radi ova verzija
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #52 on: 04/June/2010 »
meni na laptopu i na kompu na win 7-ici radi ova verzija

oooo, superr.. . stavio sam skidat :) hvala na linku

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #53 on: 04/June/2010 »
prednost kod ove verzije ti je što imaš online provjeru, i potpuno isto izgleda kao berlitz test, ja nisam par mjeseci koristio u jučer pokreno rejko da se malo podsjetim pa sam se razočarao, prvi puta sam imo ocijenu 8.1, a sada 6.2 oT  pao sam u depru i još me veća nervoza puca jer idem u nedjelju u Beograd na preliminarni u SC
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #54 on: 04/June/2010 »
prednost kod ove verzije ti je što imaš online provjeru, i potpuno isto izgleda kao berlitz test, ja nisam par mjeseci koristio u jučer pokreno rejko da se malo podsjetim pa sam se razočarao, prvi puta sam imo ocijenu 8.1, a sada 6.2 oT  pao sam u depru i još me veća nervoza puca jer idem u nedjelju u Beograd na preliminarni u SC

maaaa, nemoj se ništa nervirat.. bit će super :D
 ovg, ja imam verzju gdje imaš 4 stupnja (razreda)... imaš da slažeš rečenice, rješavaš kvize, izgovaraš itd..
ta verzija isto to ima, il?

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #55 on: 04/June/2010 »
da ima to sve, i ta 4 razreda od početnika do pravog engleza hehe, ima i neke fore da ti pusti video pa gledaš priču pa poslje odgovaraš na pitanja i tako, ugl program je jako dobar
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #56 on: 04/June/2010 »
da ima to sve, i ta 4 razreda od početnika do pravog engleza hehe, ima i neke fore da ti pusti video pa gledaš priču pa poslje odgovaraš na pitanja i tako, ugl program je jako dobar

eee, ma bravo.. super.. :) imaš piće dok se vidimo..
več jako dugo tražim tell me more koji radi na windows 7.. i evo ga sad.. konačno :) hvala još jedamput

Offline debeli

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #57 on: 05/June/2010 »

Super je program TELL ME MORE.

Sad treba zagrijat stolicu i to je to.

Hvala jos jednom.

Eh kad bi 10% prijavljenih na ovom forumu pomagali tako kao ti Jozo_rb.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #58 on: 06/June/2010 »
http://btjunkie.org/torrent/Tell-Me-More/43586b7af5e777f6e1d70ef4ee49a9040ed219817031

ovo je  tell me more 8 completan, potrebno skinuti i zaprziti DVD-e ili imati virtual dvd reader i Mount te uciti (engleski, spanjolski, francuski, talijanski, holandski njemacki - svi jezici dostupni) program je velik preko 6 giga (6881MB in 6 files) ali s normalnom internet konekcijom moze se skinuti u par sati. Jedino sto fali je "no cd crack", no ukoliko zaprzite na dvd ili mountate  nije ni potreban, ukoliko nekome treba vise pojasnjenja kako koristit, pitajte...
tell me  more,  nudi begginer, intermediate  i advanced levele svih jezika koje sam naveo, čak i varijcije british i american english. Meni se cini da je vjerovatno nojbolji software za engelski dostupan.. Ono od interaktive pa na dalje, čak provjerava i izgovor koji imaš..naravno trebaju mikrofon i slušalice...(tko ne  voli ilegalu i skiadanje torrenta cijena  ovoga ukoliko se kupi i plati je cca 210 dolara)

oni koji imaju osnove engleskog mislim da  je najbolje  obnoviti znanje  gledajuci serije, filmove na engleskom s engleskim titlovima, no potrebno je znanje  i razumjevanje jezika za takvo što.

eee, imam jedno pitanje u vezi Tell me more-a :) imam ja jednu verziju, mislim daje starija.. al neželi mi pokrenut na windows 7, javlja grešku.. al pokreće na xp.. al imam novi laptop pa mi ne podržava xp :( jesi čuo što za to? il imao sličan problem? tnx

nenach to ne bi trebalo imati veze s verzijom windowsa, vjerovatnije  ti fali nekakav add-on ili driver, možda flash jer tell me more treba flash da bi funkcionirao. Isto tako novi laptop bi trebao podrzavati xp, mislim nemogu ti puno pomoc bez da vidim log  koja je  točno greška, ali ukratko ukoliko si u dual botu xp i 7 koristi xp, ukoliko su zasebne mašine, i neće ti pokrenuti u win 7. probaj ovo; desni klik na ikonu, Run as ili open as, otvorit ce ti administratosko sučelje, i run as Windows Xp ili Windows Vista, pa vidi dali ce ti raditi.. verziju s torenta gore probao sam na XP sp3 -2009 sa svim up to dateovima i radi na win 7 jos nisam probao...
ča je  život vengo fantažija

Offline Nenach

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Engleski - može pomo??
« Reply #59 on: 06/June/2010 »
ee, ma laptop je HP 6830S.. ima puno komplikacije s windowsom xp.. nisam jedini, čitao sam po forumima da imaju iste probleme s tim laptopom..
Probao sam kako si mi rekao, proradila je i stara verzija tell me mora, hvala :run: